Jako partner firmy Barpimo od 2005 roku zaopatrujemy zarówno duże zakłady przemysłowe, jak i klientów indywidualnych w materiały niezbędne w obróbce oraz dekoracji drewna czy metalu.
Siedzibą naszego sklepu stacjonarnego są Ząbki koło Warszawy. Tu znajdziecie Państwo szeroki wybór: lakierów do drewna i metalu, akcesoriów lakierniczych, materiałów ściernych, okuć meblowych, narzędzi dla profesjonalistów i majsterkowiczów, elektronarzędzi czy akcesoriów oświetleniowych.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na fachowe doradztwo i realizację zamówień zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Szeroki asortyment to z jednej strony owoc współpracy z liderem w branży, jakim jest Barpimo, z drugiej – zaufania klientów, którzy na przestrzeni lat wybierali nas jako dostawcę sprawdzonych produktów, rozwiązań i sprzętu.
Obróbka i praca z drewnem czy metalem nie mają przed nami tajemnic. Asortyment naszego sklepu niedaleko Warszawy jest rozbudowywany w taki sposób, aby produkty i akcesoria stosowane w przemyśle lakierniczym, obróbki powierzchni czy obróbki metali uzupełniały się wzajemnie.
Nasi dostawcy to liderzy w swoich branżach. Renomowane firmy takie jak: Barpimo dla lakierów do drewna i metalu. Dla elektronarzędzi –Festool oraz Makita. Indasa, 3M oraz Kovax dla materiałów ściernych. Aerometal i Troton – dla akcesoriów lakierniczych. Dla okuć meblowych czy oświetlenia – firmy Blum, Rejs, Grasshopper, FGV, Würth czy Peka. Dla narzędzi: CMT, Proline czy Stanley.